ביתי שלי

הבית הוא המקום המוגן והבטוח שלכם. מתוך הבנה זו, יצרנו את חבילת "ביתי שלי" הכוללת ארבעה שירותים ייחודיים שיהפכו את שהותכם בבית לנוחה ולנעימה יותר.


המנהל האישי

יהיה שם ברגעים שלא תרצו לבקש עזרה מאחרים וגם כדי לשאול "מה נשמע" ולבדוק האם יש משהו שאתם צריכים. הוא יהיה שם עבורכם כדי לדבר עם גופים ממשלתיים או ספקי שירות. הוא ידאג שיגיעו אליכם אנשי מקצוע מהשורה הראשונה וינגיש לכם מידע על תחומי העניין שלכם.

הֶנְדִימֶן

יגיע כאשר התריס לא נפתח, הנורה נשרפה, התמונה נפלה או כשהברז מטפטף. יש חור בקיר שצריך לתקן? קניתם כורסה חדשה וצריך למקם בסלון? הכינו רשימה עם כל התיקונים שאתם צריכים והוא יגיע לסייע באדיבות ובמקצועיות. ניתן להחליף שירות זה בשירות ניקיון או במלווה חברתי שיארח לכם חברה וילווה אתכם בפעילויות שונות, מצפייה בטלוויזיה ועד יציאה לאירועי תרבות ולסידורים.

מערכת תקשורת חכמה

הופכת את הטלוויזיה שלכם ליחידה חכמה באמצעותה תוכלו לקבל הודעות ועדכונים מבני משפחה וגם מאיתנו, להזמין שירותים, לערוך שיחות וידאו ולראות תמונות. תוכן ייעודי לפי תחומי העניין שלכם יועבר דרך הטלוויזיה, והכל באמצעות שלט קל ונוח לשימוש.

"קהילת "ביתי שלי

תהיה המקום בו נספר לכם ונעדכן אתכם על כל האירועים המעניינים שקורים, נדע לכוון אתכם לפעילויות חברתיות לפי טעמכם, נעביר לכם מידע על הצגה מומלצת, על סרט מרגש או על סדנה חדשה. כל מה שיהפוך את חייכם לנעימים ולנוחים.

צרו איתנו קשר

חובה למלא שם מלא