ביתי שלי

אתם, שהשנים מחייכות מכל סיפור ומבט שלכם, שהקמתם משפחה ובניתם בית, רוצים להמשיך את החיים בלי שינויים גדולים בסביבה הנעימה והמוכרת. ביתי מקבוצת מכבי הוקמה בדיוק בשביל זה. אנחנו נהיה לצדכם בכדי שתרגישו בטוחים, בריאים ונינוחים להמשיך עם החיים בדרך שלכם. חבילת "ביתי שלי" כוללת מגוון שירותים המותאמים במיוחד עבורכם, בהתאם לרצונות ולתחומי העניין שלכם.


המנהל האישי

יהיה שם ברגעים שלא תרצו לבקש עזרה מאחרים וגם כדי לשאול "מה נשמע" ולבדוק האם יש משהו שאתם צריכים. הוא יהיה שם עבורכם כדי לדבר עם גופים ממשלתיים או ספקי שירות. הוא ידאג שיגיעו אליכם אנשי מקצוע מהשורה הראשונה וינגיש לכם מידע על תחומי העניין שלכם.

הֶנְדִימֶן

יגיע כאשר התריס לא נפתח, הנורה נשרפה, התמונה נפלה או כשהברז מטפטף. יש חור בקיר שצריך לתקן? קניתם כורסה חדשה וצריך למקם בסלון? הכינו רשימה עם כל התיקונים שאתם צריכים והוא יגיע לסייע באדיבות ובמקצועיות.

מערכת תקשורת חכמה

הופכת את הטלוויזיה שלכם ליחידה חכמה באמצעותה תוכלו לקבל הודעות ועדכונים מבני משפחה וגם מאיתנו, להזמין שירותים, לערוך שיחות וידאו ולראות תמונות. תוכן ייעודי לפי תחומי העניין שלכם יועבר דרך הטלוויזיה, והכל באמצעות שלט קל ונוח לשימוש.

"קהילת "ביתי שלי

תהיה המקום בו נספר לכם ונעדכן אתכם על כל האירועים המעניינים שקורים, נדע לכוון אתכם לפעילויות חברתיות לפי טעמכם, נעביר לכם מידע על הצגה מומלצת, על סרט מרגש או על סדנה חדשה. כל מה שיהפוך את חייכם לנעימים ולנוחים.
טלפון*2902 אימיילinfo@beity.co.il

צרו איתנו קשר

שם מלא: דוא"ל: טלפון: נושא הפנייה: שלח>> חובה למלא שם מלא
לוגו TBWA-יהושוע
|