תמונה של איש מבוגר עם הבן שלו
Skip Navigation Linksראשי > מי אנחנו

מי אנחנו

הבית שלנו תמיד יהיה המקום שבו נרגיש הכי נעים ובטוח. מתוך הבנה זו ומתוך היכרותה העמוקה של קבוצת מכבי את חבריה, נולדה חברת "ביתי". ביתי הוקמה במטרה לאפשר לאוכלוסיית הגיל השלישי להמשיך את חייה בסביבה הנעימה והמוכרת של ביתם, להתאימו ולהפכו למקום שבו הם ירגישו בטוח, ויוכלו ליהנות מפעילות קהילתית מעשירה ומסל רחב של שירותים בתחומים רבים ומגוונים שמאפשרים להם להמשיך לחיות בדיוק כמו שהם אוהבים, כמו גם להמשיך לבלות, ללמוד ולהתפתח.

ביתי תמצא ותספק מענה לכל רצון, על פי דרישה ובהתאמה אישית לכל אדם ואדם. על מנת להביא חזון זה לידי מימוש ולהעניק שירותים ברמה המקצועית הטובה ביותר, חברו מכבי יזמות וניהול, חברת היזמות של קבוצת מכבי, וחברת מילגם המתמחה בניהול פרויקטים מורכבים ובמתן שירותים מקיפים ומתקדמים לגופים ממשלתיים, מוניציפאליים ופרטיים.

היכולות של קבוצת מכבי בשילוב המומחיות של חברת מילגם במימוש פרויקטים מורכבים מאפשרת התמודדות עם משימות מורכבות ועתירות כוח אדם, בסטנדרט שירות גבוה תוך מתן פתרון מקיף בעולמות תוכן מגוונים. השותפות מייצרת סינרגיה המאפשרת יצירת קשת שלמה של אפשרויות המתאימות בצורה מיטבית לרצונותיהם וצרכיהם של מנויי ביתי.

חברי הנהלה:


מור שמעוני, מנהלת שיווק ומכירות צור קשר >>
אלי צנעני, מנהל שירות לקוחות ותפעול צור קשר >>

החזון

לדאוג לכם, אתם שהגעתם לגיל השלישי ולהעניק לכם תחושת בטחון ונוחות בחיים. להביא אליכם מגוון פתרונות איכותיים מותאמים אישית ולהיטיב את איכות חייכם בהתמדה ומבלי לשנות סדרי עולם - מתוך ההבנה שהבית האורגני שלכם, הוא לעולם הסביבה הנוחה והתומכת ביותר להעניק לכם ולבני משפחותיכם שקט נפשי בהיותנו כוח נוכח בחיי היום יום, תומך ומסייע, המאפשר לכם להמשיך להתפתח. לפעול תוך קידום ערכים של אכפתיות, אחריות, חברות וכבוד האדם.

לאתר מכבי >>

צרו איתנו קשר

חובה למלא שם מלא