ביתי שלי

הבית הוא המקום המוגן והבטוח שלכם. מתוך הבנה זו, יצרנו את חבילת "ביתי שלי" הכוללת ארבעה שירותים ייחודיים שיהפכו את שהותכם בבית לנוחה ולנעימה יותר.


המנהל האישי

מנהל אישי השומר עמכם על קשר טלפוני קבוע, מכיר אתכם ועוזר ומסייע בכל צורך שעולה. הוא יהיה שם עבורכם כדי לדבר עם גופים ממשלתיים או ספקי שירות. הוא ידאג שיגיעו אליכם אנשי מקצוע מהשורה הראשונה וינגיש לכם מידע על תחומי העניין שלכם.

הֶנְדִימֶן

ביקור חודשי קבוע של ההנדימן של ביתי, לטיפול בכל התיקונים הנדרשים בבית. יגיע כאשר התריס לא נפתח, הנורה נשרפה, התמונה נפלה או כשהברז מטפטף. יש חור בקיר שצריך לתקן? קניתם כורסה חדשה וצריך למקם בסלון? הכינו רשימה עם כל התיקונים שאתם צריכים והוא יגיע לסייע באדיבות ובמקצועיות.

מערכת תקשורת חכמה

במסגרת שירותי ביתי, תוכלו להתקין תוסף לטלוויזיה הביתית שמופעל על ידי שלט פשוט ומחבר אתכם "למועדון ביתי", באמצעותו תוכלו לצפות בהרצאות חיות ותוכן ייעודי מוקלט. המערכת החכמה תאפשר לכם ליצור קשר עם בני המשפחה ועם המנהל האישי ולקבל מגוון שירותים בקלות- באמצעות מסך הטלוויזיה והשלט:
• להשתתף בפעילויות מהבית– עם המערכת של ביתי תוכלו להשתתף במפגשים ובהרצאות ישירות מהכורסא בסלון בבית.
• ספריית תכנים עשירה– לקוחות "מועדון ביתי" מקבלים גישה לספרייה של תכנים מוקלטים
• וואטסאפ על מסך הטלוויזיה– להתכתב ולבצע שיחות וידאו, ללא סמארטפון. המערכת מאפשרת תקשורת פשוטה עם בני המשפחה.
• להזמין שירותים ממגוון השירותים של ביתי.
• לוח מודעות לחברי מועדון ביתי- בו תקבלו מידע על אירועים ופעילויות בהתאם לתחומי העניין שלכם.

"קהילת "ביתי שלי

תהיה המקום בו נספר לכם ונעדכן אתכם על כל האירועים המעניינים שקורים, נדע לכוון אתכם לפעילויות חברתיות לפי טעמכם, נעביר לכם מידע על הצגה מומלצת, על סרט מרגש או על סדנה חדשה. כל מה שיהפוך את חייכם לנעימים ולנוחים.

כל מנויי ביתי יכולים ליהנות ממגוון השירותים של ביתי בהזמנה בתשלום נוסף

צרו איתנו קשר

חובה למלא שם מלא