בריאות הגוף

אומרים ש"נפש בריאה בגוף בריא", ואנחנו רוצים אתכם בריאים ופנויים לחוות ולהתרגש. שירותי בריאות מתקדמים בבית, כדי לאפשר לכם להירגע, ליהנות ולחיות את החיים בדרך שלכם.

טיפולי רפואה משלימה בבית

לא רק כשכואב. כולם יכולים ליהנות משירותי רפואה משלימה, המקלה על לחצים ועל כאבים מסוגים שונים ומקדשת את הגוף. בין הטיפולים תוכלו למצוא עיסויים, רפלקסולוגיה, דיקור, שיאצו, נטורופתיה ועוד.

התאמת משקפיים בבית

מרגישים שהראייה לא 6/6? רוצים לחדש את המשקפיים? אנחנו מזמינים אתכם להתקשר ולהזמין אופטומטריסט מורשה המגיע עם כל הציוד הנדרש לבדיקות ראייה, מתאים לכם משקפיים ומודד שינויים באיכות הראייה. תוכלו לצאת עם מרשם למשקפיים או אפילו עם משקפיים חדשים.

התאמה ונגישות

נגישות ובטיחות בבית משפרות את איכות החיים. יועץ מקצועי יגיע אליכם הביתה, יבין בעזרתכם את הצרכים ויציע פתרונות מקיפים שישדרגו את איכות חייכם.

פיזיותרפיה בבית (השירות יהיה זמין בקרוב)

חשים כאב לא רגיל בגב? אחרי פציעה? ניתן להזמין טיפול פיזיותרפיה הביתה. פיזיותרפיסטים מומחים יעניקו טיפול מקיף ומקצועי בביתכם.

מוקד רפואי ולחצני מצוקה

שירותי רפואת חירום דורשים ידע ומקצועיות. סל השירותים העומד לרשותכם כולל: מוקד סיוע טלפוני המעניק אבחון ומיון ראשוני על ידי רופא בכיר, הזנקת נט"ן, "אוזן קשבת" וקריאה לגורמי החירום, התייעצות טלפונית עם רופא בכיר ומומחה (גריאטריה, קרדיולוגיה, ילדים, נשים ופרמקולוגיה), טופס הפנייה למיון ומרשמים בחתימת רופא, לחצן מצוקה, שירותי הזמנת רופא/אחות לביקור בית או לכל מקום אחר בו תמצאו, מרפאות לילה בפריסה ארצית ושירות למנויים השוהים בחו"ל.

מערכת חיישנים להתראות אוטומטיות

מרגישים שאתם צריכים מענה 24/7 ולא רוצים מישהו זר בביתכם? מערכת החיישנים תעביר התראות אוטומטיות למוקד אשר יגיב לאירועים חריגים ויטפל בהם מיידית.

צרו איתנו קשר

חובה למלא שם מלא