חיים נוחים

ביתי מאפשרת לך לבחור שירותים מבין קשת רחבה של בעלי מקצוע לטובת תחזוקת הבית. חשוב לנו שאנשי המקצוע אשר מגיעים לביתך יהיו הטובים והאמינים ביותר, ולכן, כל ספק מאושר על ידי ביתי ועומד בסטנדרטים שהוגדרו על ידנו.

שירותי אינסטלציה

ברזים מטפטפים, נזילות והצפות קורים ללא התרעה מוקדמת ויכולים לגרום לנזקים משמעותיים. עם תקלות מים לא צריך לחשוב פעמיים, רק להתקשר ולהזמין שירותי אינסטלציה מידיים.

כביסה עד הבית

שירותי הכביסה של ביתי יגיעו אליכם הביתה. אנחנו נאסוף את הכביסה המלוכלכת ונחזיר אותה נקייה, מקופלת וריחנית. כמובן שתוכלו לשלוח פריטים גם לניקוי יבש או לגיהוץ.

שירותי ניקיון

ביתי מציעה לכם שירותי ניקיון על בסיס קבוע או חד פעמי. מתקשרים ומזמינים שירות ניקיון יסודי הניתן באמצעות חברות מקצועיות ומהימנות. אפשר להזמין גם מהיום להיום.

שירותי הדברה

כל התיקנים יוצאים מהחורים? מוזמנים להתקשר ואנו נדאג ששירותי ההדברה יגיעו לביתכם. ניתן להזמין שירותי הדברה: הדברת מזיקים, הדברת עכברים וחולדות, הרחקת יונים לצמיתות, ריסוס עש, הדברת דבורים, צרעות וכדומה.

שירותי מנעולן

שכחתם את המפתח בבית? ננעלתם בטעות? התקשרו אלינו ואני נדאג להזמין עבורכם מנעולן מוסמך, אשר יעניק לכם פתרון לפריצת כל סוגי הדלתות (פלדלת, עץ), החלפות מנעולים, מנעולי כספת והחלפת ידיות.

צרו איתנו קשר

חובה למלא שם מלא